Konsultacje Online

dominika skrzypek-video-marketing

Umów się na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Twoich bieżących marketingowych wyzwaniach. 

Powiem Ci, jak tworzyć treści, które przyciągną uwagę klientów oraz jak rozwijać mały biznes na Instagramie. 

Przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania i nagrania video. Podpowiem, co warto zmienić, aby uzyskać lepsze rezultaty. 

Cena Konsultacji

270 zł

brutto (wystawiam fakturę VAT)*

Konsultacje trwają 50 minut. 

Kim jestem?

Nazywam się Dominika Skrzypek i jestem marketerem z 13-letnim doświadczeniem, twórczynią video i założycielką agencji Social Video.

Moje wieloletnie doświadczenie, które zdobywałam w w pracy z firmami zagranicznymi oraz polskimi, a także agencjami reklamowymi, przekłada się na efektywność materiałów video, które tworzę dla małych i średnich biznesów.

Dziś skupiam się na rozwoju agencji oraz prowadzeniu warsztatów i szkoleń z tworzenia jakościowego i efektywnego video za pomocą telefonu.

Tworzenie video to dla mnie nie tylko praca. Uwielbiam nagrywać swoją codzienność i otoczenie. Dzięki video uwieczniam duże wydarzenia i małe momenty warte zapamiętania. W wolnych chwilach nagrywam również filmy, które dają mi możliwość rozwoju kreatywności i artystycznego wyrażania siebie.

Wierzę, że każdy, niezależnie od umiejętności technicznych, czy poziomu kreatywności, jest w stanie nauczyć się tworzyć krótkie formy video. Jednak nie stanie się to bez praktyki i podnoszenia swoich kompetencji.