Oferta

Video to dziś niezbędny element komunikacji marek z ich odbiorcami, a ja pomagam w pełni wykorzystać jego potencjał. Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu marketingu online, jestem w stanie stworzyć video, które przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej. 

Zobacz, w czym mogę Ci pomóc. A jeśli nie wiesz, która usługa będzie optymalna dla Twojego biznesu, napisz do mnie lub zadzwoń. 

Nagram i zmontuję profesjonalne filmy, które wykorzystasz w swoich mediach społecznościowych i kampaniach reklamowych. Zmniejszę koszty produkcji dzięki nagrywaniu za pomocą telefonu. 

Skupiam się na tworzeniu wysokiej jakości, emocjonalnie angażujących treści, zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci sprzedać Twoje produkty i usługi.

Zapytaj o ofertę

Korzystam z materiałów video, które już posiadasz i daję im nowe życie. Przeprowadzam analizę dotychczasowych działań i dostarczam gotowe kreacje reklamowe. Tworzę strategiczny video content, dostosowany do każdego etapu ścieżki klienta. 

Zapytaj o ofertę

Uczę klientów biznesowych i indywidualnych nagrywać oraz montować video wizerunkowe, i sprzedażowe za pomocą telefonu. Pokazuję, jak planować i wdrażać kampanie video, jak tworzyć angażujące treści video, a także jak mierzyć ich skuteczność. 

Dostosowuję treść oraz poziom szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapytaj o ofertę

Każdą usługę wyceniam indywidualnie uwzględniając potrzeby i cele klienta.

Poniżej znajdziesz przykładowe możliwości współpracy. 

1 video (rolka lub filmik reklamowy) do max. 30 sekund + 1 video do max. 15 sekund

Koncepcja (mini scenariusz) 

Nagranie w moim studiu lub firmie klienta.

Montaż + muzyka 

Udostępnienie wyselekcjonowanych ujęć + 300 zł (netto)

od 680 zł (netto)

Nagrywanie i montaż

Stworzenie 8 kreacji video (do max. 12-15 sekund) / miesiąc 

Research + koncepcja

Ad copy (treść reklamy)

Montaż + muzyka

Dostosowanie formatów do kanału sm

od 2400 zł (netto)

Kreacje reklamowe na podstawie materiałów klienta

Nagrywanie + montaż + Kreacje reklamowe

Nagranie ujęć potrzebnych do stworzenia kreacji reklamowych

Stworzenie 8 kreacji video/ miesiąc 

Research + koncepcja

Ad copy (treść reklamy)

Montaż + muzyka 

od 4000 zł (netto)

FAQ

Przez kreację reklamową rozumiem materiał video, który klient wykorzystuje w swoich kampaniach reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube). Kreacje reklamowe mogę powstawać na bazie materiałów, które udostępni nam klient. 

Video rolka to materiał stworzony na potrzeby mediów społecznościowych, który może mieć charakter wizerunkowy, promocyjny lub sprzedażowy, ale nie jest stworzony specjalnie do użycia w kampaniach reklamowych. Kreacje reklamowe to materiały stworzone stricte na potrzeby kampanii reklamowych. Są one zazwyczaj bardziej sprzedażowe i krótsze. Kreacje reklamowe mogą powstawać na bazie materiałów, które udostępnia mi klient. Nie zajmuję się wówczas nagraniem, a jedynie montażem i edycją filmu reklamowego.

Liczba dostarczanych kreacji zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wszystkie zlecenia są wyceniane indywidualnie, co pozwala na dostosowanie liczby kreacji do konkretnych potrzeb reklamowych klienta.

Nagrywanie i montaż” obejmuje nagrywanie video w studiu lub w firmie klienta, a następnie montaż i edycję materiału w oparciu o zatwierdzony przez klienta brief.

“Kreacje reklamowe na podstawie materiałów klienta” są stworzone na potrzeby kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Kreacje reklamowe mogą powstawać na bazie materiałów, które udostępni mi klient. Nie ma wówczas konieczności nagrywania video w studiu lub firmie klienta, które generowałoby dodatkowe koszty. 

 

Ta usługa to kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje nagranie materiałów video w studiu lub w siedzibie klienta, a także stworzenie na ich podstawie kreacji reklamowych na potrzeby kampanii reklamowych w media społecznościowe.

W zależności od konkretnych wymagań projektu, czas potrzebny na nagranie materiału może się różnić. Dla większości zleceń typu nagranie krótkiej video roliki, czas nagrywania zwykle waha się między 1,5-3h. Jeśli nagrywam materiał, z którego ma powstać więcej niż 5 filmów (rolek) czas nagrania będzie adekwatnie dłuższy.

Czas potrzebny na zmontowanie i edycję jednego filmu do 30 sekund zależy od konkretnego zlecenia i wynosi zwykle około 2-3h. W tym czasie wykonuję nie tylko montaż i edycję, ale również dodaję napisy, muzykę oraz inne efekty wizualne, i dźwiękowe. 

Tak. Przed nagraniem ustalamy wspólnie jakiego efektu pracy spodziewa się klient oraz przygotowuję koncepcję i mini scenariusz, który musi zostać zaakceptowany przez klienta przed rozpoczęciem nagrania. 

Udostępniamy klientowi wyselekcjonowane ujęcia wyłącznie za dodatkową opłatą. 

Video może być nagrywane w studiu, firmie klienta lub w miejscu pracy twórcy danego video.